Мішкозашивальні машини

Сучасне виробництво фасованих матеріалів неможливо уявити без мішкозашивальних машинок. Використання таких машинок знайшло широке застосування у хімічній, будівельній, харчовій промисловості та агросекторі. Мішкозашивальною машиною проводиться прошивання мішків та застрачування горловини паперових, поліпропіленових мішків. Найбільш поширеними та зручними у застосуванні є портативні (ручні) мішкозашивальні машинки серії GK.

мешказашивочная машинка GK-9

Швейні машинки серії GK (SF, TY) (портативні мішкозашивальні машинки) застосовуються для створення однониткових швів ланцюгового типу, що мають еластичність. Машина зручна у демонтажі. Використовується на середньо- та дрібномасштабних складах фабрик або виробництв для зашивання полотняних мішків, мішків з парусини, пластикових та інших мішків, наповнених зерновими, цукром, рудою розсипною, дустом та ін.
Конструкція мішкозашивальних машинок серії GK (SF, TY)досить лаконічна та проста. Всі деталі машини використовують стандарти міжнародної метричної системи, що широко застосовуються, що робить доступним проведення самостійної перевірки та ремонту. Гвинти та гайки, що використовуються, – це стандартні деталі, їх легко можна купити, у разі потреби. Корпус відлитий з алюмінієвого сплаву, що має відмінні механічні властивості, тому машинки зручні в користуванні і регулюється.

Кошик