Мішки з поліпропілену: Надійність та Економія в кожному витку!

На сьогоднішній день мішки з поліпропілену широко використовуються в багатьох областях, серед яких сільське господарство, торгівля, хімічна промисловість, будівництво, і багато іншого.

В нашому ассортименті:

Мішки поліпропіленові одношарові різних розмірів на 5, 10, 25, 50 та 70 кг

Всі мішки відрізняються щільністю та призначені для різних потреб – обирайте найбільш підходящу для ваших потреб

Такі мішки призначені для зберігання та транспортування сільськогосподарських продуктів потрібні екологічні та нетоксичні матеріали. Саме за цими основними перевагами поліпропіленові мішки широко використовуються в агропромисловому комплексі. У такі мішки фасують, перевозять та зберігають пшеницю, крупи, борошно, цукор та інші сипучі продукти.

Для різних продуктів зберігання виробляють поліпропіленові мішки із певними характеристиками. Для прикладу, розглянемо, поліпропіленовий мішок для продуктів харчування, наприклад, мішок для круп повинен бути легшим, ніж борошняний мішок, але мішок для борошна повинен бути щільнішим, ніж для круп. При використанні поліпропіленового мішка для фасування цукру необхідно врахувати, що для такого мішка необхідна наявність ламінації або поліетиленового вкладиша, що допоможе уникнути попадання вологи в продукт зберігання. Також для поліпропіленових мішків, що використовуються в сільському господарстві, важливі такі властивості, як стійкість до гниття і висока ударна міцність. Вміст поліпропіленової тари може “дихати” завдяки передбаченій мікроперфорації. Продукти у такій упаковці зберігаються довше.

Мішки з поліпропілену широко застосовуються для фасування та транспортування хімічних речовин (хімікатів, мінералів, хімічних добрив), оскільки матеріал цих мішків не боїться органічних розчинників, лужного середовища, а також стійкий до розкладання.

Фасування, зберігання сипких будівельних матеріалів неможливо уявити без використання поліпропіленових мішків. Пісок, цемент, гіпс, керамзит, гравій фасуються в мішки з поліпропілену так як матеріал мішків має високу міцність, щоб уникнути попадання вологи в матеріал зберігання, внутрішня частина мішка ламінується.

Проведення ремонтно-будівельних робіт супроводжується утворенням великої кількості сміття та будівельних відходів, а поліпропіленовий мішок найкращий фасувальний матеріал для вивезення сміття та побутових відходів, оскільки має високу міцність, велику вантажопідйомність та можливість повторного використання, що значно економить кошти. Так що можна сміливо стверджувати, що поліпропіленові мішки є найбільш затребуваним і зручним видом упаковки у всіх сферах народного господарства.   

Переваги поліпропіленових мішків:

  • високу міцність;
  • висока стійкість до багаторазових вигинів, стирання;
  • добрі діелектричні властивості;
  • високий рівень опору до дії окропу, лугів, органічних розчинників;
  • широкий діапазон температур застосування мішків (від -70 до +70 ° С);
  • стійкість до гниття та до розкладання.

У будь-який поліпропіленовий мішок може бути вшитий клапан або вкладиш із поліетилену. Ознайомитися з подробицями надання цих послуг можна за посиланням:

Вшивання вкладиша і клапана в поліпропіленові мішки

Кошик