Марки цементу

Марки цементу

Цемент є універсальним будівельним матеріалом, без якого будівництво взагалі не має сенсу. За останні кілька десятиліть не було придумано нічого кращого цементу для надійного будівництва будинків, цегляних парканів, печей і камінів. Існуючі раніше марки цементу, завдяки новітнім технологіям, вдосконалені, поліпшені їх характеристики і скріплюють властивості. Найпопулярнішими марками цементу сьогодні є портландцемент. Портландцемент складається з суміші глини вапняку і гіпсу, що забезпечує швидке застигання. Сировиною для виробництва цементу шлакового служать гранули доменного шлаку дрібного помелу, що забезпечує йому швидке застигання і надійні скріплюють властивості.

Основні види: портландцемент, сульфатоскойкій, шлаковий і пуццолановий цемент, глиноземистий цемент, спеціальні види цементу (наприклад, кислототривкий).

     Марка цементу м-400

Портландцемент марки 400 може застосовуватися при виробництві бетонних сумішей і цементного розчину практично всіх поширених марок. Так само, його застосовують у виготовленні залізобетону. Марка М400 говорить про його стійкості до осьового стиску в кгс / кв.см або в МПа. Звичайно давиться пресом не саме порландцемент у вигляді порошку, а відлитий з нього тестовий зразок. Якщо говорити доступною мовою, то мова йде про вплив ваги в 400 кг. на один квадратний сантиметр стандартного бруска, відлитого з цементу 400.

     Марка цементу м-500

Швидше за все – ви вже знаєте, що цифровий індекс 500, який вказаний після букви м в найменуванні, говорить про марку портландцементу М500 (простіше кажучи, – про його міцність). Припустимо, якщо ми бачимо на мішку або в оголошенні напис “цемент М500”, це свідчить про стійкість зразка відлитого з подібного портландцементу до осьового стиску в 500 кгс/кв.см.

Залишити коментар

Кошик