Агроволокно покривне в рулонах

Агроволокно – нетканий матеріал зі спеціальною антиультрафіолетовою обробкою, що забезпечує захист ґрунту та рослин від різних впливів довкілля (заморозків, прямих сонячних променів), шкідників та насекомих. Агроволокно – це дуже легкий і міцний матеріал, виконаний за екологічно чистими технологіями, також він володіє повітрянопроникністю, світлопроникністю та вологопроникністю.

Агроволокно умовно ділиться на три основні групи: біле покривне полотно, чорне мульчувальне полотно та супермульчувальне двостороннє полотно .

Агроволокно виготовляється із щільністю від 17 г/м2.

агроволокно в рулонах

1. Біле покривне полотно – це довговічний нетканий поліпропіленовий матеріал, основне призначення якого, це захист від заморозків на ґрунті (до мінус 5 С), зменшує контакт рослин з різними насекомими та іншими шкідниками. Крім того агроволокно – це екологічно чистий матеріал. Пропонується агроволокно щільністю 17, 19, 23, 30 та 50 г/м.кв, шириною 1.6 м, 3.2 м, 4.2 (4.3) м, 6.3 (6.4) м, 8.5 м, 9.6 м, 10,6 м, 12, 6 м.

агроволокно белое

2. Чорне мульчувальне , призначене для приховування ґрунту. Надійно захищає коріння рослин від заморозків, від зростання бур’янів. Агрволокно затримує вологу у ґрунті. Використання агроволокна при вирощуванні полуниці дозволяє зберігати ягоди чистими. Пропонується агроволокно щільністю 42, 50, 60 г/м.кв, завширшки 1.07 м, 1.6 м, 3.2 м.

агроволокно черное укрывное

3. Супермульчувальне агроволокно – це двостороннє полотно (біла (зовнішня) сторона створює додаткове освітлення для рослин, що відбиває сонячні лучі, що прискорює процес фотосинтезу та збільшує швидкість росту і розвитку рослини в цілому, а чорна сторона не пропускає сонячного світла, який життєво необхідний для зростання бур’янів, зберігаючи тепло ґрунту, запобігаючи випаровування вологи і дозволяє ґрунті дихати, що виключає розвиток цвілі та інших захворювань ґрунту).

агроволокно мульчирующее

Основні властивості агроволокна:

водопроникність – здатність пропускати воду, при цьому не вбираючи її у собі. Ця здатність дозволяє легко затримувати вологу в ґрунті за сухої погоди, істотно знижуючи витрату води на полив.

повітропроникність забезпечує циркуляцію повітря, що дозволяє виключити парниковий ефект під полотном. У той же час агроволокно надійно захищає ґрунт від морозів (до мінус 5 градусів).

світлопроникність – агроволокно здатне захистити рослини від надмірного сонячного світла, але в той же час здатність пропускати ультрафіолетові лучі, необхідні для росту рослин зберігається.

довговічність та практичність – в агроволокно при виробництві додається спеціальний ультрафіолетовий стабілізатор, який не дозволяє агроволокно руйнуватися під тривалим впливом сонячних променів. Це властивість полотна збільшує його довговічність та тривалість його використання до трьох сезонів.

Основне призначення агроволокна:

  • Захист від заморозків

  • Захист від комах-шкідників

  • універсальне

  • Для мульчування грядок

  • Захист від бур’янів

  • Захист ґрунту від пересихання

  • Захист від дощів

Кошик