Главная » Мішкозашивні машини

Мішкозашивні машини

Сучасне виробництво фасованих матеріалів, неможливо уявити без мішкозашивальних машинок. Використання таких машинок знайшло широке застосування в хімічній, будівельній, харчовій промисловості та агросекторі. Мішкозашивальної машиною проводиться прошивання мішків і застрачіваніе горловини паперових, поліпропіленових мішків. Найбільш поширеними і зручними в застосуванні є портативні (ручні) мішкозашивочні машинки серії GK.

Швейні машинки серії GK (SF, TY) (портативні мішкозашивочні машинки) застосовуються для створення однониткових швів ланцюгового типу, що володіють еластичністю. Машина зручна в демонтажі. Використовується на середньо- і дрібномасштабних складах фабрик або виробництв для зашивання полотняних мішків, мішків з парусини, пластикових і інших мішків, наповнених зерновими, цукром, розсипному рудою, дустом і ін.

Конструкція мішкозашивальних машинок серії GK (SF, TY) досить лаконічна і проста. Всі деталі машини використовують широко застосовуються стандарти міжнародної метричної системи, що робить доступним проведення самостійної перевірки і ремонту. Використовувані гвинти і гайки – це стандартні деталі, їх легко можна купити, якщо буде потреба. Корпус відлитий з алюмінієвого сплаву, що володіє відмінними механічними властивостями, тому машинки зручні в користуванні і регулюється.

мішкозашивна машина GK-9

Інструкції з експлуатації до мішкозашивальних машинкам

Інструкція по застосуванню мішкозашивальних машинок серії GK-9 – Скачать

Інструкція по експлуатації мішкозашивальної машинки GK-26-1A – Завантажити

Кошик