Главная » Мішки поліпропіленові

Мішки поліпропіленові

ТОВ «Агропромпак» пропонує купити поліпропіленові мішки з різними характеристиками і розмірами, в залежності від вимоги замовника.

1. Мішки поліпропіленові одношарові різних размеров на 5, 10, 25, 50 и 75 кг

2. Мішки поліпропіленові великі наступних розмірів:

200 х 100 см; 100 х 150 см

Великі поліпропіленові мішки застосовуються для фасування та транспортування об’ємних вантажів. Велика вантажопідйомність поліпропіленових мішків зазначеного розміру, а саме 75 кг дозволяє транспортувати не тільки об’ємні, але і досить важкі вантажі. Також великі поліпропіленові мішки користуються популярністю при транспортуванні пуху або пера.

3. Мішки поліпропіленові з вкладишем наступних розмірів:

75 х 50 см; 105 х 55 см

4. Прозорі поліпропіленові мішки
На сьогоднішній день мішки з поліпропілену широко використовуються в багатьох областях, серед яких:

 • сільське господарство;
 • послуги транспорту,
 • хімічна промисловість;
 • будівництво;
 • і багато іншого.

Для зберігання і транспортування сільськогосподарських продуктів потрібні екологічні і нетоксичні матеріали. Саме за цими основними пріоритетами поліпропіленові мішки широко використовуються в агропромисловому комплексі. У такі мішки фасують, перевозять і зберігають пшеницю, крупи, борошно, цукор та інші сипучі продукти.

полипропиленовые мешки

У будь-який поліпропіленовий мішок може бути вшитий клапан або вкладиш з поліетилену. Ознайомитися з подробицями надання даних послуг можна за посиланням:

Вшивание вкладыша и клапана в полипропиленовые мешки

Для різних продуктів зберігання виробляють поліпропіленові мішки з певними характеристиками. Для прикладу, розглянемо, поліпропіленовий мішок для продуктів харчування, наприклад, мішок для круп повинен бути легше, ніж борошняний мішок, але мішок для борошна повинен бути щільніше, ніж для круп. При використанні поліпропіленового мішка для фасування цукру, необхідно врахувати, що для такого мішка необхідна наявність ламінації або поліетиленового вкладиша, що допоможе уникнути потрапляння вологи в продукт зберігання.

Також, для поліпропіленових мішків, що використовуються в сільському господарстві, важливі такі властивості, як стійкість до гниття і висока ударна міцність. Вміст поліпропіленової тари може «дихати» завдяки передбаченій мікроперфорації. Продукти в такій упаковці зберігаються довше.

Мішки з поліпропілену широко застосовуються для фасування та транспортування хімічних речовин (хімікатів, мінералів, хім. Добрив), так як матеріал даних мішків не боїться органічних розчинників, лужного середовища, а також стійкий до розкладання.

Фасовка, зберігання сипучих будівельних матеріалів неможливо уявити без використання поліпропіленових мішків. Пісок, цемент, гіпс, керамзит, гравій фасуються в мішки з поліпропілену так як матеріал мішків має високу міцність, для уникнення попадання вологи в матеріал зберігання, внутрішня частина мішка ламінується.

Проведення ремонтно – будівельних робіт супроводжується утворенням великої кількості сміття і будівельних відходів, а поліпропіленовий мішок кращий фасувальний матеріал для вивезення сміття та побутових відходів, так як має високу міцність, велику вантажопідйомність і можливість повторного використання, що значно економить кошти. Так що можна сміливо стверджувати що поліпропіленові мішки найпопулярніший і зручний вид упаковки в усіх сферах народного господарства.

Переваги поліпропіленових мішків:

 • висока міцність;

 • висока стійкість до багаторазових вигинів, стирання;

 • хороші діелектричні властивості;

 • високий рівень опору до дії киплячої води, лугів, органічних розчинників;

 • широкий діапазон температур застосування мішків (від -70 до + 70 ° С);

 • стійкість до гниття і до розкладання.

Асортимент поліпропіленових мішків

Кошик