Главная » Цемент » ХайдельбергЦемент Україна, Кривий Ріг

ХайдельбергЦемент Україна, Кривий Ріг

Компанія АгроПромПак займається реалізацією цементу, виробленого підприємствами ПАТ “ХайдельбергЦемент Україна” і представлений на ринку України торговою маркою

HeidelbergCement1

Компанія АгроПромПак займається реалізацією цементу, виробленого підприємствами ПАТ “ХайдельбергЦемент Україна” і представлений на ринку України торговою маркою

Портландцемент (Тип I)

З більш докладними характеристиками Портландцементу (Тип I) можна ознайомитися в статті

Портландцементи ПЦ I-500 и ПЦ I-500-Н

К типу I відносяться портландцемент без мінеральних добавок.

Цементи ПЦ I-500 та ПЦ I-500-Н виробництва ПАО «ХайдельбергЦемент Україна» виробляються відповідно до ДСТУ Б В.2.7-46:2010.

Дані цементи характеризуються інтенсивним набором міцності в перші дні твердіння і високою міцністю в марочному віці. Доцільно застосовувати портландцемент марки 500 для виробництва високоміцних бетонів, зимового бетонування і інших робіт, забезпечуючи високі темпи будівництва.

     Портландцемент з мінеральними добавками (Тип II)

З більш докладними характеристиками Портландцементу (Тип II) можна ознайомитися в статтях

Портландцементи со шлаком

Портландцемент со шлаком ПЦ II/Б-Ш-400

До типу II належать портландцемент з вмістом мінеральної добавки від 6 до 35%.

У цементах групи «А» зміст мінеральної добавки становить від 6 до 20%.

У цементах групи «Б» зміст мінеральної добавки становить від 21 до 35%.

Цементи ПЦ II / А-Ш-500, ПЦ II / А-Ш-400 і ПЦ II / Б-Ш-400 виробництва ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна виробляються відповідно до ДСТУ Б В.2.7-46: 2010.

Ці цементи широко застосовуються в монолітному будівництві, при виробництві збірних залізобетонних виробів, а також при виконанні загальнобудівельних робіт.

Шлакопортландцемент (Тип III)

З більш докладними характеристиками Портландцемента (Тип III) можна ознайомитися в статтях

Шлакопортландцемент ШПЦ III/A-400

До типу III відносяться шлакопортландцементи з вмістом шлаку від 36 до 80%.

У цементах групи «А» зміст шлаку становить від 36 до 65%.

У цементах групи «Б» зміст шлаку становить від 66 до 80%.

Цементи ШПЦ III / А-400 і ШПЦ III / Б-300 виробництва ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна» сертифіковані в ДП «СЕПРОЦЕМ» і виробляються відповідно до ДСТУ Б В.2.7-46: 2010.

Шлакопортландцемент доцільно використовувати для виробництва кладок, штукатурних та оздоблювальних робіт, особливо в жаркий період року. Оптимальною сферою застосування цементу ШПЦ III / Б-300 є виробництво кладок розчинів. Застосовуючи цемент ШПЦ III / Б-300 для цегляної кладки вдається уникнути висолоутворення і отримати достатню міцність для сприйняття розрахункових навантажень

     Сульфатостійкий цемент

З більш докладними характеристиками бездобавочного сульфатостойкого портландцементу ССПЦ 400-Д0 можна ознайомитися в статті

Сульфатостійкий портландцемент

Cульфатостійкі цементи виробництва ПАО «ХайдельбергЦемент Україна» виробляються у відповідності з ДСТУ Б В.2.7-85-99.

Cульфатостійкі цементи призначені для виготовлення бетонних і залізобетонних конструкцій, які мають корозійну стійкість при впливі на них середовищ c високим вмістом сульфатів.

Сульфатостійкий портландцемент і сульфатостійкий портландцемент з мінеральними добавками застосовуються для виробництва морозостійких і сульфатостійких бетонних і залізобетонних конструкцій (в т.ч. попередньо-напружених) зовнішніх зон гідротехнічних та інших споруд, що працюють в умовах сульфатної агресії, при систематичному багаторазовому поперемінному заморожуванні і відтаванні, або зволоженні і висиханні. Для забезпечення високої морозостійкості бетону, рекомендується застосовувати бездобавочний сульфатостійкий портландцемент ССПЦ 400-Д0.
Кошик