Главная » Цемент » Євроцемент-Україна

Євроцемент-Україна

Компанія АгроПромПак займається реалізацією цементу, виробленого підприємствами ПАТ “Євроцемент Україна” і представлений на ринку України торговою маркою:

eurocement1

В АТ “ЄВРОЦЕМЕНТ – УКРАЇНА” прийняті стандарти щодо безпечного виконання і безпечної продукції, – в зв’язку з цим вся продукція проходить суворий контроль на відповідність санітарно-епідеміологічним нормам, що діють на території України. На фірмовій упаковці вказується номер СЕЗ, що підтверджує відповідність вимог безпеки.

 

Найменування цементу Призначення
ПЦ 500-Д0-Н Бетон дорожніх і аеродромних покриттів, залізобетонні напірні та безнапірні труби, залізобетонні шпали, мостові конструкції, стійки опор високовольтних ліній електропередач, контактна мережа залізничного транспорту і освітлення.

Висока морозостійкість і корозійна стійкість

ЦЕМ II/В-Ш 32,5Н;ШПЦ 400 Споруди, що піддаються поперемінному висиханню і зволоженню. Монолітні бетонні і збірні залізобетонні конструкції, виготовлені з пропарюванням; внутрімассівний бетон гідротехнічних і підземних споруд; будівельні розчини та ін.

Підвищена солестійкість і водостійкість у порівнянні з цементамі підтипу А; найбільш рівномірне наростання міцності за нормативними термінами твердіння

Кошик