Главная » Агроволокно покривне в рулонах

Агроволокно покривне в рулонах

Агроволокно – нетканий матеріал зі спеціальною антіультрафіолетовой обробкою, що забезпечує захист грунту і рослин від різних впливів навколишнього середовища (заморозків, прямих сонячних променів), шкідників і комах. Агроволокно – це дуже легкий і міцний матеріал, виконаний за екологічно чистими технологіями, також він володіє повітропроникністю, світлопроникністю і влагопроницаемостью.

Агроволокно умовно ділиться на три основних групи: біле покривне полотно, чорне мульчувальне полотно і супермульчірующее двостороннє полотно.

Агроволокно виготовляється з щільністю від 17 г / м2.

агроволокно в рулонах

1. Біле покривне полотно – це довговічний нетканий поліпропіленовий матеріал, основне призначення якого, це захист від заморозків на грунті (до мінус 5 С), зменшує контакт рослин з різними комахами та іншими шкідниками. Крім того агроволокно -це екологічно чистий матеріал. Пропонується агроволокно щільністю 17, 19, 23, 30 і 50 г / м.кв, шириною 1.6 м, 3.2 м, 4.2 (4.3) м, 6.3 (6.4) м, 8.5 м, 9.6 м, 10,6 м, 12, 6 м.

агроволокно біле

2. Чорне мульчувальне, призначене для приховування грунту. Надійно захищає коріння рослин від заморозків, від зростання бур’яну. Агрволокно затримує вологу в ґрунті. Використання агроволокна при вирощуванні полуниці дозволяє зберігати ягоди чистими. Пропонується агроволокно щільністю 42, 50, 60 г / м.кв, шириною 1.07 м, 1.6 м, 3.2 м.

агроволокно чорне покривне

3. Супермульчірующее агроволокно – це двостороннє полотно (біла (зовнішня) сторона створює додаткове освітлення для рослин, відбиваючи сонячні промені, що прискорює процес фотосинтезу і збільшує швидкість росту і розвитку рослини в цілому, а чорна сторона не пропускає сонячне світло, який життєво необхідний для росту бур’янів, зберігаючи тепло грунту, запобігаючи випаровування вологи і дозволяє грунті дихати, що виключає розвиток цвілі та інших захворювань грунту).

агроволокно мульчувальне

Основні властивості агроволокна:

водопроникність – здатність пропускати воду, при цьому не вбираючи її в себе. Ця здатність дозволяє легко затримувати вологу в ґрунті в суху погоду, істотно знижуючи витрату води на полив.

повітропроникність забезпечує циркуляцію повітря, що дозволяє виключити парниковий ефект під полотном. У той же час агроволокно надійно захищає ґрунт від морозів (до мінус 5 градусів).

світлопроникність – агроволокно здатне захистити рослини від надмірного сонячного світла, але в той же час здатність пропускати ультрафіолетові промені, необхідні для росту рослин зберігається.

довговічність і практичність – в агроволокно при виробництві додається спеціальний ультрафіолетовий стабілізатор, який не дозволяє агроволокно руйнуватися під тривалим впливом сонячних променів. Це властивість полотна збільшує його довговічність і тривалість його використання до трьох сезонів.

Основне призначення агроволокна:

  • Захист від заморозків

  • Захист від комах-шкідників

  • універсальне

  • Для мульчування грядок

  • Захист від бур’янів

  • Захист ґрунту від пересихання

  • Захист від дощів

 

 

Кошик